COMPACT 1 skládací brýle na čtení zelené

Neohodnoceno
Značka: NANNINI
499 Kč
Obvykle do 3 dnů Ihned k odeslání (2 ks) Obvykle do 3 dnů Ihned k odeslání (2 ks) Ihned k odeslání (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Skládací brýle na čtení NANNINI COMPACT 1 jsou lehké, odolné a velmi moderní. Brýle NANNI COMPACT jsou čtecí brýle obdéníkového tvaru. Do brýlií na čtení NANNINI COMPACT 1 nelze dát vlastní dioptrie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultratenké skládací brýle na čtení COMPACT 1 jsou vybaveny patentovaným otočným systémem skládání stranic. Tato technologie skládání brýlí umožnuje složit je do pevného pouzdra vysokého pouhých 10mm.

Model skládacích brýli NANNINI COMPACT 1 je bezobroučkový, vyrobený z hypoalergeních materálů nejmodernějšími technologiemi s vysokým standardem kvality. Dioptrická kvalita brýlových čoček je ověřována elektronicky, optické středy brýlových čoček jsou dokonale sladěny se vzdáleností zornic.

Skládací dioptrické brýle na čtení COMPACT 1 jsou vybaveny plastovými brýlovými čočkami s očnicovým rozestupem 64 mm a jsou dostupné v pěti dioptrických variantách.

Dodávané dioptrie u brýlí na čtení COMPACT 1 +1.00 | +1.50 | +2.00 | +2.50 | +3.00

Ke skládacím brýlím dodáváme pevné pouzdro vysoké pouhých 10 mm. Pouzdro na brýle je pevné a odolné a brýle v něm uložené netrpí ani ve Vaší kapse.

Skládací dioptrické brýle COMPACT 1NENÍ MOŽNÉ dodat s Vašimi individuálními dioptriemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: COMPACT 1 NANNINI
Záruka: 2 roky
Barva: Tmavě zelená
Materiál: polycarbonát
? PD: 62 mm